Connect Server Online
Game Server Online
Siege Server Online
Wszystkich Graczy 517
Wszystkich Postaci 763
Wszystkich Gildii 12
Graczy Online 79
 • WykopMU > News
WykopMu startuje 22 Czerwca
Posted on on June 14, 2018 | 16:47

WYKOPMU STARTUJE 22 CZERWCA

 

Serwer WykopMu jest już prawie gotowy. 22 czerwca rozpoczynamy nową edycję z Sezonem 2 + 4. Rejestracja będzie otwarta o godz. 19. Przygotowaliśmy dla Was dużo nowości i udogodnień:

 

SEASON 4  - Zaczynamy zabawę od sezonu 2, wraz z Summonerem, po czym nastąpi stopniowe przejście na sezon 4. Wejściu nowych itemów i lokacji towarzyszyć będzie cała masa eventów i wyzwań. Każdy znajdzie coś dla siebie.

DYNAMICZNY EXP – Początkowy exp to standardowo x300, ale będzie się zmieniać, zależnie od sytuacji i tego ile resetów posiadamy.

ŻADNEGO PAY-TO-WIN – Wasze wsparcie jest dla nas ważne, ale dobra zabawa jest jeszcze ważniejsza. Wszystkie itemy i nagrody otrzymane za donate, nie będą miały wpływu na balans rozgrywki i Waszą rywalizację.

CUSTOMOWE ITEMY I UNIKATOWE SETY – Marzy Ci się różowy Grand Soul z bety? Nie ma problemu, teraz możesz go mieć, tak jak i mnóstwo innych unikalnych przedmiotów!

CUSTOMOWE INWAZJE – Kraina Mu jest niebezpiecznym miejscem. Czyha tu wielu żądnych władzy, którzy pragną przejąć nasze miasta. Nie dopuścimy do tego!

CUSTOMOWE QUESTY – Mamy przygotowany autorski system questów. Dzięki temu czeka na was wiele wyzwań i ciekawych nagród za ich ukończenie.

STARA GRA ALE NOWE MOŻLIWOŚCI – Nowe pliki pozwalają nam na wprowadzenie wielu udogodnień, takich jak automatyczne logowanie po DC, nowe komendy, multidepo I wbudowany bot.

 

Dostępne klasy postaci: Blade Knight, Soul Master, Muse Elf, Summoner, Magic Gladiator and Dark Lord

 

By Admin (Administrator)

Login

User ID:
Password:

Rankingi» More

Characters
Guilds

 • 1
  Raff
  399 [ 41 ] [ 0 ]
 • 2
  BabyBuff
  385 [ 41 ] [ 0 ]
 • 3
  REDCROSS
  398 [ 40 ] [ 0 ]
 • 4
  RudyHUI
  369 [ 40 ] [ 0 ]
 • 5
  TOKUDA
  386 [ 39 ] [ 0 ]

TopList

mu private servers Mu Online Private Servers

Discord